25. David Pataraia, Bez tytułu

1. Opis pozycji: 2013, olej/płótno, 50 x 60 cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1700

SKU: 32ee9bbed7de Kategoria: Product ID: 22950