Strona głównaX Aukcja Sztuki25. David Pataraia, Bez tytułu 25. David Pataraia, Bez tytułu Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2013, olej/płótno, 50 x 60 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1700 SKU: 32ee9bbed7de Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22950