Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki25. Aleksandra Osa (ur. 1988, Warszawa ), ‘Zima z kotem ‘ 2015 25. Aleksandra Osa (ur. 1988, Warszawa ), ‘Zima z kotem ‘ 2015 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 70 x 50 cm Sygnowany na odwrociu osa 215 2. Cena wywoławcza: 1200 3. Cena końcowa: 0 SKU: 4024b650d3fe Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25645