Strona głównaVI Aukcja Sztuki24. Marta Czajka-Trzeciakowska, Poranne zorze, 2019 24. Marta Czajka-Trzeciakowska, Poranne zorze, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×150 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 800 1} SKU: b487af52f67c Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21279