Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki24. Malwina de Brade (ur. 1968 ), „Paloma’ 2023 24. Malwina de Brade (ur. 1968 ), „Paloma’ 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: Olej , płótno, 40×50 cm Sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 2800 SKU: a292323f8cb3 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25643