Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki24. Łukasz Towpik, Physis, 2020 24. Łukasz Towpik, Physis, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 95x65cm 2. Cena wywoławcza: 2800 3. Cena końcowa: 0 SKU: f9380e2b81ff Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23273