Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki24. Andrzej Fogtt, Wodospad w Kamionie, 2013 24. Andrzej Fogtt, Wodospad w Kamionie, 2013 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100 x 150 cm 2. Cena wywoławcza: 22000 3. Cena końcowa: 22000 SKU: db245a12dac2 Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22748