Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki23. Wojciech Rotkiewicz, Niebieska ściana, 2011 r. 23. Wojciech Rotkiewicz, Niebieska ściana, 2011 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 100 x 150 cm 2. Cena wywoławcza: 1200 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno, 100 x 150 cm SKU: 424a060f8dbc Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20478