23. Wojciech Rotkiewicz, Niebieska ściana, 2011 r.

1. olej/płótno, 100 x 150 cm
2. Cena wywoławcza: 1200

olej/płótno, 100 x 150 cm

SKU: 424a060f8dbc Kategoria: Product ID: 20478