23. Włodzimierz Pawlak ( ur. 1957, Korytów ), Dziennik styczeń-luty 2021

1. Opis pozycji: olej , płótno, 18×24 cm

Sygnowany na odwrociu WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK / STYCZEŃ-LUTY / 24X18 2021
2. Cena wywoławcza: 7000
3. Cena końcowa: 13500

SKU: b879fec05b88 Kategoria: Product ID: 25641