Strona głównaX Aukcja Sztuki23. Wioleta Rzążewska, Przy kawie 23. Wioleta Rzążewska, Przy kawie Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2020, olej/płótno, 70 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 2600 SKU: c19e333d0221 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22946