23. Leszek Żegalski, „Chwila za” albo „Złota wstążka”, 2021
1. Opis pozycji: olej / akryl / płótno, 70 x 150 cm
sygnowany g.l: ŻEGALSKI 2021
sygnowany i opisany na odwrociu: ŻEGALSKI |2021 |”CHWILA ZA”|ALBO| ZŁOTA WSTĄŻKA|
2. Cena wywoławcza: 14000
3. Cena końcowa: 16000