23. Leszek Żegalski, „Chwila za” albo „Złota wstążka”, 2021

1. Opis pozycji: olej / akryl / płótno, 70 x 150 cm

sygnowany g.l: ŻEGALSKI 2021
sygnowany i opisany na odwrociu: ŻEGALSKI |2021 |”CHWILA ZA”|ALBO| ZŁOTA WSTĄŻKA|
2. Cena wywoławcza: 14000
3. Cena końcowa: 16000

SKU: 1a9fa459e84b Kategoria: Product ID: 24333