Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki23. Joanna Sarapata, Otulona złotym kocem, 2020 23. Joanna Sarapata, Otulona złotym kocem, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,szlagmetal,pastel/płótno; rozmiar: 110x110cm 2. Cena wywoławcza: 18000 3. Cena końcowa: 32000 SKU: f3f3c863cc99 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23271