Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki23. Jan Dubrowin, ‘Ifigenia’, 2023 23. Jan Dubrowin, ‘Ifigenia’, 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100×60 sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3000 SKU: 76d45e5f96da Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25968