23. Jakub Godziszewski, Gejsze II, 2015

1. Opis pozycji: olej i pozłota płatkowa /płótno, 70×80 cm
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 800

1}

SKU: 2a184dca8e6f Kategoria: Product ID: 20899