Strona głównaV Aukcja Sztuki23. Jakub Godziszewski, Gejsze II, 2015 23. Jakub Godziszewski, Gejsze II, 2015 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej i pozłota płatkowa /płótno, 70×80 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 800 1} SKU: 2a184dca8e6f Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20899