Strona głównaX Aukcja Sztuki22. Maria Lorek, Kobieta i Capri 22. Maria Lorek, Kobieta i Capri Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2019, olej/płótno, 30 x 40 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 800 SKU: 1c10fbabac88 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22944