Strona głównaII Przedświąteczna Aukcja Sztuki22. Małgorzata Lazarek, Z za drzew, 2018 22. Małgorzata Lazarek, Z za drzew, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 90×120 cm 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 3600 SKU: 7ebdaac6095b Kategoria: II Przedświąteczna Aukcja Sztuki Product ID: 22209