Strona głównaWarsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki22. Kiejstut Bereźnicki, Uczta weselna, 2006 /2008 22. Kiejstut Bereźnicki, Uczta weselna, 2006 /2008 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej /płótno, 120 x 150 cm 2. Cena wywoławcza: 60000 3. Cena końcowa: 70000 SKU: 55d9a19d116f Kategoria: Warsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24331