22. Jan Wołek (ur. 1954r. ), A i tak pan sierżant rządzi ‘ Buty wuja Jasia

1. Opis pozycji: olej, płótno, 120×60 cm w oprawie 82×142 cm

Sygnowany na odwrociu
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 8000

SKU: 6c95894a0a3e Kategoria: Product ID: 25639