Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki22. Jan Bonawentura Ostrowski, Grający anioł, 2020 22. Jan Bonawentura Ostrowski, Grający anioł, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno 80 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 3800 SKU: 383fcf44c358 Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22744