Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki22. Edward Dwurnik, Gdańsk, 2017 22. Edward Dwurnik, Gdańsk, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 46 x 55 cm, 87,5 x 78 cmE.Dwurnik 2017, NR IX 2394-7184, dołączony ceryfikat autora 2. Cena wywoławcza: 38000 3. Cena końcowa: 60000 SKU: 615c584240ab Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23573