21. Józef Wilkoń, Trzy pawie

1. Opis pozycji: akwarela /tusz / technika mieszana / papier, 49,5 x 34 cm

opisany i sygnowany: trzy pawie, czemu nie cztery, bo cztery nie kontaktują
się ze sobą już tak dobrze|J Wilkoń
2. Cena wywoławcza: 5000
3. Cena końcowa: 18000

SKU: b7747f29db18 Kategoria: Product ID: 24329