Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki21. Edward Dwurnik, Kraków, 2018 21. Edward Dwurnik, Kraków, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 46x55cm; syg:p.d.r.E.Dwurnik 2. Cena wywoławcza: 22000 3. Cena końcowa: 55000 SKU: 4857041aabe3 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23268