Strona głównaV Aukcja Sztuki21. Dawid Schab, Martwa natura z żółtymi kubkami, 2019 21. Dawid Schab, Martwa natura z żółtymi kubkami, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 77×51 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 1} SKU: 9dc673c09be0 Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20895