Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki21. Anna Szprynger, bez tytułu, 2013 21. Anna Szprynger, bez tytułu, 2013 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl,płótno, 70,5 x 30 cm w oprawie 78,5 x 38 cm sygnowany na odwrociu: Anna Szprynger, 2013 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 10000 SKU: eec7d4196a66 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23948