21. Anna Szprynger, bez tytułu, 2013

1. Opis pozycji: akryl,płótno, 70,5 x 30 cm
w oprawie 78,5 x 38 cm

sygnowany na odwrociu: Anna Szprynger, 2013
2. Cena wywoławcza: 8000
3. Cena końcowa: 10000

SKU: eec7d4196a66 Kategoria: Product ID: 23948