Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki20. Łukasz Towpik, Minerva, 2020 20. Łukasz Towpik, Minerva, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 74,5 x 90 cm 2. Cena wywoławcza: 1200 3. Cena końcowa: 2000 SKU: 69a230b09998 Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22740