20. Jan Dobkowski, z cyklu Titanic XVIII, 2008
1. Opis pozycji: akryl / płótno, 147 x 147 cm
sygnowany opisany na odwrociu:Jan Dobkowski|”TITANIC XVIII”|2008 ROK|AKRYL|147cm x 147cm
Praca posiada certyfikat autentyczności
2. Cena wywoławcza: 45000
3. Cena końcowa: 50000