Strona głównaX Aukcja Sztuki20. Eliza Piechnik, Portugalia 20. Eliza Piechnik, Portugalia Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2020, olej/płótno, 50 x 70 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 0 SKU: 3178f6182d73 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22940