20. Dariusz Ślusarski, V, 2020

1. Opis pozycji: olej,płótno, 80 x 90 cm
w oprawie 102,5 x112 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: V |olej 80×90 cm|2020 |Dariusz Ślusarski
2. Cena wywoławcza: 7000
3. Cena końcowa: 8500

SKU: 5843e2d85ca1 Kategoria: Product ID: 23947