20. Dariusz Mlącki, ‘Świeca z piór’ z cyklu ‘Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących’

1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 130×180

sygnowany na odwrociu
2. Cena wywoławcza: 14000
3. Cena końcowa: 20000

SKU: c5524b2b0750 Kategoria: Product ID: 25962