20. Bartłomiej Otocki, “Bez tytułu (Pola Raksa), z cyklu Drive-In Cinema”, 2023

Opis pozycji: olej, płótno, 80×110 cm

Cena wylicytowana: 0

Cena wywoławcza: 7000
Estymacja: 9000 – 12000

SKU: 36318a35c4a0 Kategoria: Product ID: 26470