Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki20. Bartłomiej Otocki, “Bez tytułu (Pola Raksa), z cyklu Drive-In Cinema”, 2023 20. Bartłomiej Otocki, “Bez tytułu (Pola Raksa), z cyklu Drive-In Cinema”, 2023 Opis pozycji: olej, płótno, 80×110 cm Cena wylicytowana: 0 Cena wywoławcza: 7000Estymacja: 9000 – 12000 SKU: 36318a35c4a0 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26470