Strona głównaVI Aukcja Sztuki2. Sebastian Smarowski, Esencja, 2018 2. Sebastian Smarowski, Esencja, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 50×100 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 2600 1} SKU: a8975768da45 Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21235