Strona głównaX Aukcja Sztuki2. Ryszard Machocki, Dziewczyna z autobusu 2. Ryszard Machocki, Dziewczyna z autobusu Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2020, olej/płótno, 50 x 70 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1100 SKU: c4f868c4d4c8 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22904