2. Maksymilian Novák-Zempliński, Oceanus a Contrario Tempus, 2020

1. Opis pozycji: olej/płyta, 100 x 100 cm

sygnowany p.d.: M. Novák-Zempliński 20
sygnowany na odwrocie na płycie: Oceanus a Contrario Tempus | Maksymilian | Novák-Zempliński | 2020
2. Cena wywoławcza: 48000
3. Cena końcowa: 65000

SKU: 0f6e7b36cfe7 Kategoria: Product ID: 24294