Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki2. Julia Medyńska, ‘Rabbit with flower’, 2. Julia Medyńska, ‘Rabbit with flower’, Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 31×30 sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 2800 3. Cena końcowa: 3000 SKU: 9ec27285aead Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25926