Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki2. Dariusz Mlącki (ur.1963), ‘ Koperta z piór ‘ 2023 2. Dariusz Mlącki (ur.1963), ‘ Koperta z piór ‘ 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl , olej , płótno 100×150 cm Opisany , sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 12000 3. Cena końcowa: 19000 SKU: a91893e9e17a Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25599