Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki2. Andrzej Fogtt, Nad Bugiem III (dyptyk), 2010 2. Andrzej Fogtt, Nad Bugiem III (dyptyk), 2010 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 198×284 cm 2. Cena wywoławcza: 85000 3. Cena końcowa: 100000 SKU: 6fdd7a2f49fb Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23234