Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki2. Andrzej Fogtt, Brda, 2021 2. Andrzej Fogtt, Brda, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 110 x 170 cm 2. Cena wywoławcza: 38000 3. Cena końcowa: 46000 SKU: dd5530850162 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23917