19. Marcin Gregorczuk (Blubird), Beta Waves, 2021

1. Opis pozycji: akryl,płótno, 100 x 100 cm

sygnowany l. d.: Blubird
2. Cena wywoławcza: 3000
3. Cena końcowa: 8500

SKU: 3f92aacae81d Kategoria: Product ID: 23945