Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki19. Marcin Gregorczuk (Blubird), Beta Waves, 2021 19. Marcin Gregorczuk (Blubird), Beta Waves, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl,płótno, 100 x 100 cm sygnowany l. d.: Blubird 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 8500 SKU: 3f92aacae81d Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23945