Strona głównaXIII Aukcja Sztuki19. Iryna Sevastianova, Smog nad Wisłą, 2021 19. Iryna Sevastianova, Smog nad Wisłą, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 120×50 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 2800 SKU: 02a09dbf4fda Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24148