19. Iryna Sevastianova, Smog nad Wisłą, 2021

1. Opis pozycji: olej,płótno, 120×50 cm
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 2800

SKU: 02a09dbf4fda Kategoria: Product ID: 24148