Strona głównaVI Aukcja Sztuki19. Artur Cieślar, Marsjanin, 2019 19. Artur Cieślar, Marsjanin, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×100 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 1800 1} SKU: 95fe30588fac Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21269