Strona głównaWarsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki19. Anna Alicja Trochim, bez tytułu, 2015 19. Anna Alicja Trochim, bez tytułu, 2015 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej / płótno, 90 x 90 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Anna Alicja Trochim 2015’ 2. Cena wywoławcza: 5000 3. Cena końcowa: 8000 SKU: 80b54b861806 Kategoria: Warsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24325