19. Aleksandra Modzelewska, Przynajmniej raz dziennie, codziennie widzę cię na ulicach, 2019

1. Opis pozycji: olej, węgiel/płótno, 40×70 cm
2. Cena wywoławcza: 600

1}

SKU: a6dfcf661bb2 Kategoria: Product ID: 22057