18. Tomasz Sętowski, Pandora box, 2021

1. Opis pozycji: olej,akryl,płótno, 100×80 cm

sygnowany l.d T.Sętowski
dołączony certyfikat autora
2. Cena wywoławcza: 30000
3. Cena końcowa: 40000

SKU: bb7a1ebf1208 Kategoria: Product ID: 23944