Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki18. Tomasz Sętowski, Pandora box, 2021 18. Tomasz Sętowski, Pandora box, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,akryl,płótno, 100×80 cm sygnowany l.d T.Sętowski dołączony certyfikat autora 2. Cena wywoławcza: 30000 3. Cena końcowa: 40000 SKU: bb7a1ebf1208 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23944