Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki18. Sylwia Brzyszczyk, Wielka Ormianka II, 2020 18. Sylwia Brzyszczyk, Wielka Ormianka II, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 140 x 140 cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 65b051de1aae Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22736