Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki18. Romuald Musiolik, Miasto Croolsyanberg, 2020 18. Romuald Musiolik, Miasto Croolsyanberg, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 70x148cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 3400 SKU: 67db554e1bf3 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23262