18. Katarzyna Oczoś, Dziewczyna z krukami, 2021

1. Opis pozycji: olej / płótno, 70 x 70 cm
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 800

SKU: c750f53f8e58 Kategoria: Product ID: 24549