Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki18. Dawid Schab, ‘Martwa natura z makrelą i krabem’, 2018 18. Dawid Schab, ‘Martwa natura z makrelą i krabem’, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 50x50cm sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 3600 SKU: 30c13caa4029 Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25958