18. Dariusz Mlącki, Kartki z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności, 2016

1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 150 x 100 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: Mlącki|2016| Kartki z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności|
2. Cena wywoławcza: 10000
3. Cena końcowa: 14000

SKU: 2c907e5104d4 Kategoria: Product ID: 24961