18. Dariusz Mlącki, Kartki z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności, 2016
1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: Mlącki|2016| Kartki z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności|
2. Cena wywoławcza: 10000
3. Cena końcowa: 14000