Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki18. Aleksandra Nowicka, ‘ Chodź na kolanka ‘ ( BYŁEŚ GRZECZNY ) 2023 18. Aleksandra Nowicka, ‘ Chodź na kolanka ‘ ( BYŁEŚ GRZECZNY ) 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej , płótno, 85×130 cm opisany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 4000 3. Cena końcowa: 5500 SKU: f6cd3407a1a4 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25631