Strona głównaXII Aukcja Sztuki17. Piotr Rembieliński, Miejskie melodie Wenecja, 2019 17. Piotr Rembieliński, Miejskie melodie Wenecja, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/akryl/płótno, 60x80cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1600 SKU: d1c0ac5355e8 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23747