Strona głównaXIII Aukcja Sztuki17. Paweł Lubiński, Bezsenność, 2021 17. Paweł Lubiński, Bezsenność, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 90 x 70cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 94cf4c84b266 Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24145